پاسخ مدیرعامل هولدینگ پارس پندار نهاد به اتهامات کلاهبرداری و مدارک جعلی تحصیلی

99 بازدید

دکتر آریا پارسا مدیرعامل هولدینگ پارس پندار نهاد، یکی از کارآفرینان خلاق و نمونه کشور که توانسته است در سال 1396 به عنوان مدیر برتر فناوری اطلاعات کشور برگزیده شود، کلاهبردار های فعال در زمینه جعل مدارک تحصیلی و غیر قانونی را محکوم کرده و اتهامات مطرح شده در رابطه با شخص خودشان غیر واقع و کذب محض می دانند.

اتهاماتی در خصوص مدارک جعلی و کلاهبرداری از سوی افرادی که در خارج از کشور سکونت دارند به دکتر آریا پارسا مدیریت گروه بین المللی پارس پندار نهاد و مجموعه های تحت مدیریت وی زده شده است. این افراد ادعا می کنند دکتر آریا پارسا با صدور مدارک جعلی و غیر قانونی، دست به کلاهبرداری می زده است.

دکتر آریا پارسا بنیان گذار پارس پندار نهاد اتهام کلاهبرداری را رد نموده و با کمک مدارک و مستندات مستدل اثبات می کنند که چنین اتهاماتی از سوی فرد خارج نشین به دلیل تخریب شخصیت ایشان و برندهای تحت مدیریت دکتر آریا پارسا مطرح شده است. قسمتی از فعالیت های غیر قانونی این شخص در داخل ایران با شکایت ها و پیگیری های قضایی متوقف شده است، اما همچنان فعالیت های این فرد از خارج از کشور در خصوص تخریب و دشمنی ها و نیز اخاذی ادامه دارد.

در ویدیوی زیر، دکتر آریا پارسا مدیریت گروه بین المللی پارس پندار نهاد کلاهبرداری آموزشی که به ایشان زده شده بود را در مقابل دوربین نموده و به تمامی سوالات و اتهامات وارد شده به ایشان پاسخ می‌دهد. ایشان موضوع شکایت خود از شبکه جعل مدرک را شفاف سازی کرده و با مدارک و مستندات قانونی، تبرئه خود از این ماجرا را به طول کامل اثبات می کند.

چند مورد از بخش هایی که در مصاحبه بررسی می شود:

  • ارتباط با شرکت های مدارک خارجی
  • ارتباط با شبکه جعل مدرک مشهد
  • لزوم خرید رپورتاژ آگهی

ویدیو دیگری از دکتر ماکان آریا پارسا راجع به تکذیب اتهامات کلاهبرداری و جعل مدارک تحصیلی

آرا قطعی برائت مدیریت هولدینگ پارس پندار نهاد از اتهامات جعل مدرک و کلاهبرداری

تکذیب اتهامات جعل مدرک و کلاهبرداری توسط دکتر آریا پارسا
پارس پندار نهاد کلاهبردار
هولدینگ پارس پندار نهاد کلاهبرداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *