پاسخ مدیرعامل هولدینگ پارس پندار نهاد به اتهامات کلاهبرداری و مدارک جعلی تحصیلی

1454 بازدید

دکتر آریا پارسا مدیرعامل هولدینگ پارس پندار نهاد، یکی از کارآفرینان خلاق و نمونه کشور که توانسته است در سال 1396 به عنوان مدیر برتر فناوری اطلاعات کشور برگزیده شود، کلاهبردار های فعال در زمینه جعل مدارک تحصیلی و غیر قانونی را محکوم کرده و اتهامات مطرح شده در رابطه با شخص خودشان غیر واقع و کذب محض می دانند.

اتهاماتی در خصوص مدارک جعلی و کلاهبرداری از سوی افرادی که در خارج از کشور سکونت دارند به دکتر آریا پارسا مدیریت گروه بین المللی پارس پندار نهاد و مجموعه های تحت مدیریت وی زده شده است. این افراد ادعا می کنند دکتر آریا پارسا با صدور مدارک جعلی و غیر قانونی، دست به کلاهبرداری می زده است.

دکتر آریا پارسا بنیان گذار پارس پندار نهاد اتهام کلاهبرداری را رد نموده و با کمک مدارک و مستندات مستدل اثبات می کنند که چنین اتهاماتی از سوی فرد خارج نشین به دلیل تخریب شخصیت ایشان و برندهای تحت مدیریت دکتر آریا پارسا مطرح شده است. قسمتی از فعالیت های غیر قانونی این شخص در داخل ایران با شکایت ها و پیگیری های قضایی متوقف شده است، اما همچنان فعالیت های این فرد از خارج از کشور در خصوص تخریب و دشمنی ها و نیز اخاذی ادامه دارد.

در ویدیوی زیر، دکتر آریا پارسا مدیریت گروه بین المللی پارس پندار نهاد کلاهبرداری آموزشی که به ایشان زده شده بود را در مقابل دوربین نموده و به تمامی سوالات و اتهامات وارد شده به ایشان پاسخ می‌دهد. ایشان موضوع شکایت خود از شبکه جعل مدرک را شفاف سازی کرده و با مدارک و مستندات قانونی، تبرئه خود از این ماجرا را به طول کامل اثبات می کند.

چند مورد از بخش هایی که در مصاحبه بررسی می شود:

  • ارتباط با شرکت های مدارک خارجی
  • ارتباط با شبکه جعل مدرک مشهد
  • لزوم خرید رپورتاژ آگهی

ویدیو دیگری از دکتر ماکان آریا پارسا راجع به تکذیب اتهامات کلاهبرداری و جعل مدارک تحصیلی

آرا قطعی برائت مدیریت هولدینگ پارس پندار نهاد از اتهامات جعل مدرک و کلاهبرداری

تکذیب اتهامات جعل مدرک و کلاهبرداری توسط دکتر آریا پارسا
پارس پندار نهاد کلاهبردار
هولدینگ پارس پندار نهاد کلاهبرداری

هولدینگ پارس پندار نهاد کلاهبرداری در موسسات آموزشی رایج را محکوم می کند

هولدینگ پارس پندار نهاد کلاهبرداری در فضای مجازی و آنلاین را قاطعانه محکوم می کند. مدیرعامل این شرکت که توانسته است این سازمان را از جهات مختلف به رشد و ارتقا برساند، از کلاهبردارانی که در فضای آنلاین فعالیت می کنند شکایت دارد. آنها معتقدند پیشرفت در هر کسب و کاری مانند تحصیل، مهاجرت و غیره. بدون استفاده از فضای مجازی امکان پذیر نیست و اگر کلاهبرداران در این فضا فعال باشند، نمی توان کسب و کاری را آنطور که باید و شاید به موفقیت رساند.

هولدینگ پارس پندار نهاد که کسب و کارهای موفق بسیاری را در کارنامه خود دارد، به عنوان یک شخصیت حقوقی، کلاهبرداران فعال در فضای مجازی را که خسارات هنگفتی به کسب و کار و اقتصاد کشور وارد می کنند، به شدت محکوم می کند. این موسسه بین المللی آسیب های زیادی از کلاهبرداران در فضای مجازی دیده است و مدیرعامل آن معتقد است باید بسترهای لازم برای فعالیت های تجاری در این فضا فراهم شود.

کلاهبرداری مجازی چه تاثیری بر روی کسب و کارها از نظر مدیرعامل پارس پندار نهاد دارد؟

مدیرعامل پارس پندار نهاد کلاهبردار های شاغل در فضای مجازی را مشابه خائنان به مملکت توصیف می کنند. ایشان اعتقاد دارند کسانی که در فضای مجازی اقدام کلاهبرداری و سوء استفاده از شرکت ها می کنند، خائن به ایران و ایرانیان هستند. ایشان اعتقاد دارند که هر گونه کلاهبرداری فضای مجازی، باعث ایجاد ضربه ای مهلک به کسب و کارهای کوچک و بزرگ می شود. این مسئله می تواند اقتصاد کل کشور را دچار مشکل کند. در صورت تداوم و افزایش این کلاهبرداری ها نیز ممکن است اقتصاد کشور به کلی نابود شود.

ریاست شرکت پارس پندار نهاد اعتقاد دارند که مساله کلاهبرداری مجازی، در تمامی کشورها حتی کشورهای پیشرفته، به عنوان مسئله ای جدی تلقی می شود. به عنوان مثال حتی کشور آمریکا نیز سالانه خسارات زیادی از جانب این کلاهبرداری ها متحمل می شود. ایشان در این باره به گزارشی از کمیسیون فدرال آمریکا استناد می کنند. در این گزارش ذکر شده که میزان خسارات به وجود آمده از کلاهبرداری های مجازی در آمریکا چیزی حدود 1.9 میلیارد دلار است. بنابراین درصد وقوع کلاهبرداری های مجازی، حتی در کشور پیشرفته ای مثل آمریکا نیز بالاست.

به نظر بنیان گذار هولدینگ پارس پندار نهاد تمامی کسب و کارهای فعال در فضای مجازی می توانند تا حدی از کلاهبرداری های اینترنتی ضرر ببینند. فرقی ندارد که کسب و کار شما کوچک و ناشناخته باشد یا مجموعه ای بزرگ و معروف را تحت اختیار داشته باشید، در هر حال ممکن است مورد هجوم کلاهبرداران قرار گیرید. موسس پارس پندار نهاد معتقد است که در صورت رعایت مسائل امنیتی نیز باز ممکن است کسب و کار شما با آسیب های فضای مجازی مواجه شود.

جمع بندی

ریاست هولدینگ پارس پندار نهاد اعتقاد دارند که مسئله کلاهبرداری مجازی، در تمامی کشورها حتی کشورهای پیشرفته، به عنوان مسئله ای جدی تلقی می شود. به عنوان مثال حتی کشور آمریکا نیز سالانه خسارات زیادی از جانب این کلاهبرداری ها متحمل می شود. بر همین مبنا درصد وقوع کلاهبرداری های مجازی، حتی در کشور پیشرفته ای مثل آمریکا نیز بالاست.

به نظر مدیر عامل گروه بین المللی پارس پندار نهاد تمامی کسب و کارهای فعال در فضای مجازی می توانند تا حدی از کلاهبرداری های اینترنتی ضرر ببینند. فرقی ندارد که کسب و کار شما کوچک و ناشناخته باشد یا مجموعه ای بزرگ و معروف را تحت اختیار داشته باشید، در هر حال ممکن است مورد هجوم کلاهبرداران قرار گیرید. موسس پارس پندار نهاد معتقد است که در صورت رعایت مسائل امنیتی نیز باز ممکن است کسب و کار شما با آسیب های فضای مجازی مواجه شود. ولی در هر صورت نیاز است که مسئولان بستر فعالیت سالم کسب و کارها در فضای مجازی را فراهم نمایند.

سوالات متداول

مدیر عامل هولدینگ پارس پندار نهاد چه دستاوردهایی داشته است؟

دکتر آریا پارسا مدیر عامل پارس پندار نهاد یکی از کارآفرینان خلاق کشور است که تا کنون توانسته است کسب و کارهای زیادی را مدیریت کرده و به موفقیت برساند. ایشان توانستند در سال 1396 به عنوان مدیر برتر فناوری اطلاعات کشور برگزیده شود.

اتهامات مطرح شده علیه پارس پندار نهاد و مدیریت این مجموعه از کجا نشات می گیرد؟

اتهامات مطرح شده علیه گروه بین المللی پارس پندار نهاد و مدیرعامل آن از سوی فردی خارج نشین مطرح شده است که در داخل کشور و در پرونده های مختلفی محکوم گردیده و راهی زندان شده است. دکتر آریا پارسا اساس این اتهامات را اخاذی می داند و به صراحت بیان می کنند که هدف این فرد خارج نشین اخاذی و کسب درآمد از تخریب افراد موفق در جامعه کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *