پاسخ دکتر ماکان آریا پارسا به اتهامات کلاهبرداری و جعل مدرک

توجه:

لازم به ذکر است
مدتی است ایشان نام خود را از
؛میثم شکری ساز؛به
*ماکان آریا پارسا* تغییر داده است.

اطلاعات بیشتر

با توجه به اتهامات و شایعه‌پراکنی‌ها پیرامون فعالیت‌های دکتر ماکان آریا پارسا، در این صفحه تمامی اسناد و مدارک حقوقی و قانونی در رد این اتهامات را برای شفاف سازی اذهان عمومی آورده‌ایم.

تمامی این مدارک قانونی و معتبر بوده و قابلیت پیگیری دارند.

مصاحبه کامل دکتر ماکان آریا پارسا با رسانه ها

آراء قطعی برائت شعبه بازپرسی

رای قطعی برائت دادگستری کل استان اصفهان

رای قطعی برائت دادگستری کل استان اصفهان

رای قطعی برائت دادگستری کل استان خراسان رضوی

مکاتبات دادگستری مشهد که نشان می دهد آقای دکتر ماکان آریا پارسا در زمینه کشف تخلفات و رسیدگی به جرائم این حوزه همکاری داشته و خود ایشان متولی برخورد با این جرائم بوده است.

شکایت از کلیه افراد شایعه پراکن در سطح فضای مجازی

مطالب و مستندات بسیار زیادی پیرامون این موضوع وجود دارد که برخی از آن ها به دلیل محرمانه بودن موضوع منتشر نشده است. ضمنا علیه متهمین اصلی شکایاتی در کشور آمریکا در دست اقدام و اجرا است. از آنجایی که طرح شکایت در کشور آمریکا نیاز به مستندات مکفی در کشور ایران داشت، لذا ابتدا مجبور به طرح شکایت و اقدامات قانونی در ایران شدیم تا با جمع آوری مستندات در کشور آمریکا نیز شکایتی مطرح کنیم و این مقوله نیز در سال جاری انجام خواهد شد.

نامه فصل الخطاب که ثابت می کند، که آقای دکتر ماکان آریا پارسا نه تنها هیچ گونه فعالیت خلاف قانون انجام نداده، بلکه در زمینه رفع تخلفات آموزشی هم همکاری لازم را با وزارت خانه ها و دستگاه های دولتی و قضایی و انتظامی داشته است.

دادگستری کل استان خراسان رضوی

شکایات هولدینگ پارس پندار نهاد علیه نشر اکاذیب

شکایات مجموعه در مورد تمامی افرادی که در نشر و انتشار اکاذیب علیه ما نقش داشته اند در حال پیگیری است.

پاسخ به شبهات

رای برائت (قرار نهایی دادسرا)

مخاطبین گرامی با عنایت به ادعاهای واهی برخی از تنگ نظران در فضای مجازی که پذیرش دوره های مهارتی مدت ها در دانشگاههای خارجی مورد قبول نیست به عرض می رساند پس از رایزنی های متعدد، دکتر ماکان آریا پارسا نظر مثبت سازمان بین المللی (wes) که وظیفه تایید مدارک آموزشی کشور کانادا و آمریکا را بر عهده دارد جلب شد تا این افراد بتوانند با شرکت در دوره های آموزش تخصصی مانندMBA  و DBA تاییده ی لازم در مقاطع تحصیلی را بدست آورند.

هرچند که این دوره ها در کشور ما برخلاف سایر جهان مهارت آموزشی است اما در همه کشورهای جهان مدرک MBA  و DBA به دلیل آنکه دوره های حرفه ای محسوب می شدند و از نام آنها نیز مشخص است (Master of Business Administration و Doctor of Business Administration )، معادل مدارک رسمی تلقی می شوند، اخذ تاییده رسمی کشورهای زیر نظر (WES) یعنی کانادا و آمریکا هم خروج ارز از کشور جلوگیری می کند و هم به دوره های آموزش عالی کشور اعتبار می دهد، ضمن آنکه این قابلیت با پیگیری ما هم اکنون برای کلیه موسسات آموزش عالی آزاد کشور فعال شده است و اکثر موسسات از این موضوع استفاده می کنند که نه تنها تخلف نیست بلکه شایسته تقدیر می باشد و از این پس شرکت در دوره های MBA و DBA در موسسات آموزش عالی آزاد ایران در کشورهای آمریکا و کانادا قابل قبول است.