ورود به عرصه موسیقی

صنعت موسیقی از هنرهای بسیار زیبا و باستانی ایران محسوب می‌شود و ریشه در ذات و فرهنگ ایرانیان دارد. حس و حال ایجاد شده بعد از گوش‌دادن به اصیل‌ترین موسیقی‌های ایرانی، بسیار زیبا و دلنشین بوده و می‌تواند آتش درون هر شنونده‌ای را شعله‌ور کند.  خوانندگی یکی از شاخه‌های پرطرفدار و محبوب در  صنعت موسیقی است و هنرمندان مطرح و صاحب سبک بسیاری در این حوزه فعالیت می‌کنند.

دکتر ماکان آریا پارسا در کنار فرزاد فرزین

دکتر ماكان آریاپارسا، رئيس هيات مديره و مديرعامل گروه بين المللي پارس پندار نهاد، خواننده و تهیه‌کننده (موسیقی و سینما) است. وی که دانش آموخته پسادكتري و دكتري كارآفريني است، در ابتدا تهیه کنندگی کنسرتهای خوانندگانی چون فرزاد فرزین و  سرمایه گذاری در چندین فیلم و سریال شبکه پخش خانگی (که جدیدترین پروژه ایشان یک سریال پخش خانگی بوده که در حال فیلمبرداری است) را بر عهده داشت ولی در اواخر سال 1401 به خوانندگی روی آورد و  در مدت  زمان کوتاه  توانست بیش از 20 قطعه موسیقی با موضوعات مختلف عاشقانه، شاد و غمگین را خوانندگی کرده، که به زودی اولین قطعه ایشان به مناسبت شب یلدا منتشر خواهد شد.

دکتر آریا پاسا جزء معدود هنرمندان ایرانی است که توانسته‌ برای آهنگهای خود، هر دو بخش اصلی آن یعنی ترانه سرایی و خوانندگی  را به تنهایی انجام دهد. وی  به داشتن ضرب‌آهنگ روان در اجرا و بیان شاعرانه به همراه تلفیق قدرت حنجره و مهارت در تکنیک‌های آوازی شهرت دارد و از جمله هنرمندانی است که دارای حس موسیقیایی قوی و توانایی درک سلیقه و انتظار مخاطبان را دارا می باشد.